Oferta pracy

Inżynier budowy

SEL ENERGY Sp. z o.o.O firmie

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Kierownik / Koordynator
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży elektro-energetycznej. Naszą ofertę adresujemy do klientów, którzy wymagają pełnego zakresu usług z branży instalacji elektrycznych, teletechnicznych i energetycznych.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier budowy/studenci IV,V rok wydziału elektrycznego

Numer ref.: Miejsce pracy: cała Polska

Zadania:

  • udział w prowadzeniu inwestycji zgodnie z dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP
  • planowanie, organizację i nadzór nad realizacją robót elektrycznych
  • nadzorowanie placu budowy
  • nadzór nad pracą podwykonawców
  • sporządzanie zestawień materiałowych
  • raportowanie postępu prac
  • współpraca z Kierownikiem Projektu, dostawcami i przedstawicielami branżowymi

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa programu Auto Cad

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy
  • pracę w firmie nastawionej na rozwój pracowników
  • możliwość kontynuacji pracy w firmie po zakończonym projekcie
  • praktyka wymagana do zdobycia uprawnień zawodowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami

Wszystkich zainteresowanych prosimy o dołączenie klauzuli:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy