Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy

Enprom Sp. z o.o.O firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Udział przy prowadzeniu i realizacji budów z branży elektroenergetycznej WN i NN
  • Udział w opracowywaniu harmonogramów prac i budżetów prowadzonych budów
  • Udział w organizacji i nadzorowaniu robót zgodnie z projektem technicznym, obowiązującymi przepisami, założonym harmonogramem, wytycznymi technologicznymi, instrukcjami i wiedzą techniczną
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Koordynowanie pracy ekip montażowych
  • Ścisła współpraca z kierownikiem budowy
  • Realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w delegacji w co najmniej jednym kraju: Polska, Niemcy, Holandia, Dania
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (budowlane)
  • Podstawowa wiedza oraz doświadczenie w realizacji prac budowlanych w obszarze budowy infrastruktury elektroenergetycznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość: MS Project, MS Office, AutoCAD, Excel
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1/B2
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Relacje biznesowe z dużymi i ciekawymi firmami na rynku polskim i zagranicznym
  • Pracę od strony generalnego wykonawcy przy realizacjach liniowych wysokich napięć
  • Możliwość uczenia się, dzięki pracy z doświadczonymi ekspertami, którzy chętnie dzielą się wiedzą

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • Zakwaterowanie

ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Inżynier Budowy, podlaskie