Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Budowy

BISAR S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Police, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zadania:

  • prowadzenie monitoringu kosztów budowy, rozliczeń personelu, materiałów, sprzętu oraz środków transportu
  • sporządzanie harmonogramów, bieżąca analiza postępu robót, przygotowywanie dokumentów budowy
  • współpraca z Zamawiającym oraz dostawcami i podwykonawcami
  • przygotowanie raportów i sprawozdań oraz materiałów odbiorowych
  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ na budowie
  • współpraca z kierownictwem kontraktu, obsługa bieżących potrzeb budowy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – Budownictwo
  • mile widziana znajomość w zakresie montażu rur oraz spawania
  • nie wymagamy doświadczenia zawodowego
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)
  • znajomość obsługi MS Office (w tym Excel)
  • sumienność, odpowiedzialność, terminowość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stałą pracę tylko na terenie Police pod Szczecinem
  • wynagrodzenie 25 zł/h

Ogłoszenie archiwalne