Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

"MEGA" S.A.

  • pomorskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

MEGA S.A. jest profesjonalnym przedsiębiorstwem budowlano-energetycznym. Jako Generalny Wykonawca obsługuje inwestorów krajowych i zagranicznych przy realizacji obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, mieszkaniowych, wojskowych oraz robót energetycznych w pełnym zakresie napięć.

Zakres obowiązków:

  • bieżące prowadzenie dokumentacji budowy
  • organizowanie i kierowanie pracą grupy pracowników na odcinku robót określonym przez kierownika budowy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • dobra znajomość  obsługi komputera ( pakiet MS Office(Excel, Auto Cad)
  • dyspozycyjność (prawo jazdy kat. B)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę pełną wyzwań
  • benefity pozapłacowe: ubezpieczenie grupowe na życie, pakiety medyczne

Ogłoszenie archiwalne