Oferta pracy

Inżynier Budowy

STE CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

5 500‐14 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
STE Capital Sp. z o.o.
Generalny Wykonawca i Deweloper inwestycji budowlanych, poszukuje kandydatów na stanowisko:
INŻYNIER BUDOWY

Opis stanowiska:

  • współpraca z kierownikiem budowy lub dyrekcją spółki w zakresie nadzoru budowy,
  • segregacja kosztów budów,
  • przygotowywanie dokumentacji budowy,
  • przygotowywanie obmiarów,
  • nadzór pracowników własnych i podwykonawców.

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – wymóg konieczny,
  • ukończonych studiów inżynierskich bądź magisterskich na kierunku budownictwo,
  • zainteresowania obszarem związanym z realizacją inwestycji,
  • dyspozycyjności,
  • biegłej znajomości pakietu MS Office oraz AutoCAD,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • pasji oraz prawdziwego zainteresowania branżą,
  • prawa jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • znajomość języka rosyjskiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • pracę przy realizacji ciekawych kontraktów,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace lub B2B,
  • zakwaterowanie w komfortowych warunkach,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole,
  • zarobki w zależności od doświadczenia w granicach 4 – 10 tys netto miesięcznie,
  • praca na terenie całego kraju – budowy w różnych częściach Polski.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych osobowych jest firma STE Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie przy ul. Armii Krajowej 3/157b, adres e-mail: biuro(małpa)stecapital.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Capital Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy