Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "Euro Styl Construction" Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacji. Zostałam/em poinformowana/y, że w dowolnym momencie mam prawo wycofać zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wyrażam zgodę na udostępnienie przez "Euro Styl Construction" Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych następującym spółkom należącym do jednej grupy kapitałowej: "Dom Development" S.A. z siedzibą w Warszawie, „Dom Development Kredyty” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, „Dom  Construction” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Dom Development Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, „Euro Styl" S.A. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez ww. spółki. Zostałam/em poinformowana/y, że w dowolnym momencie mam prawo wycofać zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych, klikając w przycisk aplikowania „wyślij” znajdujący się poniżej. Jednocześnie informujemy, że dokumenty aplikacyjne zawierające dane osobowe, w zakresie których nie będzie istniała podstawa prawna przetwarzania, będą usuwane i nie będą podlegały przetwarzaniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

EURO STYL Spółka Akcyjna

  • pomorskie

    pomorskie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działań Kierownika Projektu i Kierownika Budowy w ramach, kompleksowego prowadzenia procesu budowy,

  • kierowanie i nadzór nad prowadzeniem robót budowlanych,

  • nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych prac,

  • weryfikacja obmiarów powykonawczych,

  • przygotowywanie przedmiarów do zapytań ofertowych.

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne,

  • praktyczna znajomość przepisów techniczno-budowlanych,

  • praktyczna znajomość obsługi programów CAD, MS OFFICE, mile widziany MS PROJECT,

  • punktualność, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • samodzielność, wysokie umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w firmie z grupy kapitałowej będącej największym deweloperem mieszkaniowym w Polsce,

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i posiadanego doświadczenia,

  • dofinansowaną opiekę medyczną,

  • przyjazną atmosferę w pracy.

O nas

Euro Styl Construction Sp. z o.o., jako generalny wykonawca projektów budowlanych Euro Styl S.A. - lidera na trójmiejskim rynku nieruchomości, jest podmiotem należącym do

Grupy Kapitałowej Dom Development

Od początku działalności Euro Styl sprzedał ponad 6 000 lokali. Spółka specjalizuje się w budownictwie wielorodzinnym, zarówno popularnym, jak i o podwyższonym standardzie.