Oferta pracy

Inżynier budowy

ALCOMEX SP. Z O. O.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma ALCOMEX powstała w 2006 roku. Naszym głównym celem jest dostarczanie najwyższej jakości w procesie realizacji kontraktów budowlanych, a w szczególności w zakresie projektowania, nadzoru i wykonawstwa fasad, elewacji wentylowanych oraz aluminiowo-szklanych. Działamy w oparciu o najlepsze systemy budowlane. Firma zatrudnia kilkudziesięciu pracowników, w tym kilkunastu inżynierów wyspecjalizowanych w systemach elewacyjnych. Własne biuro projektowe stwarza możliwość nieustannego zwiększania konkurencyjności świadczonych przez nas usług oraz dopasowania do najwyższych wymagań stawianych przez inwestorów.

Opis stanowiska

Poszukujemy osób na stanowisko inżyniera budowy, którego zadaniem będzie prowadzenie budowy w zakresie elewacji. Praca w biurze oraz na budowie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub średnie kierunkowe
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi programów AutoCad, MsOffice
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia praktyki zawodowej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy