Oferta pracy

Inżynier Budowy

Thales

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Kierownika Robót/Budowy w prowadzeniu budowy,

  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej i technicznej związanej z budową,

  • Planowanie robót budowlanych i ich poszczególnych etapów, na tej podstawie opracowywanie planu potrzeb materiałowych, sprzętowych, kadrowych,

  • Generowanie zapotrzebowań materiałowych,

  • Udział w odbiorach wewnętrznych oraz przekazywaniu urządzeń do eksploatacji,

  • Współpraca z podwykonawcami i Inwestorem.

Nasze wymagania

  • Znajomość branży telekomunikacyjnej/sterowania ruchem kolejowym,

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie branżowe,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Dyspozycyjność w ramach realizowanego projektu (możliwe odbiory w godzinach nocnych),

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia techniczne i językowe, prywatna opieka medyczna, fundusz socjalny),

  • Możliwość  podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Thales

Thales jest globalnym liderem technologicznym, który kształtuje współczesny świat. Grupa świadczy usługi i dostarcza innowacyjne rozwiązania klientom z branży lotniczej, kosmicznej, transportowej, administracyjnej i bezpieczeństwa cyfrowego oraz przemysłu obronnego. Obecnie firma zatrudnia 83 000 pracowników w 68 krajach. W 2019 roku Thales osiągnął przychody ze sprzedaży w wysokości 19 miliardów euro (pro forma, razem z Gemalto).

Thales inwestuje przede wszystkim w innowacje cyfrowe – łączność, Big Data, sztuczną inteligencję i cyberbezpieczeństwo – technologie, które wspierają firmy, organizacje i rządy w decydujących oraz krytycznych momentach.

Przewiń do profilu firmy