Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

Terlan Sp. z o.o.

Lutycka 95

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z kierownikiem budowy

  • Uczestnictwo w realizacji projektów branżowych z zakresu sieci i instalacji sanitarnych

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, prowadzenie harmonogramów robót i nadzór nad ich realizacjami

  • Analiza dokumentacji technicznej

  • Przygotowanie dokumentacji podwykonawczej i odbiorowej

  • Współudział w rozliczeniu robót instalacyjnych

  • Uczestnictwo w odbiorach robót

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - Inżynieria Środowiska

  • Znajomość programów: MS Office, AutoCAD

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Samodzielność, dokładność, efektywność i nastawienie na realizację celów

  • Otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w terenie

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Nie wymagamy osób z ogromnym doświadczeniem, interesują nas osoby ambitne i chcące się rozwijać

To oferujemy

  • Możliwość poszerzania kompetencji, rozwój

  • Możliwość odbycia praktyki zawodowej (w celu zdobycia uprawnień budowlanych)

  • Praca na umowę o pracę w stabilnie działającej firmie

  • Pakiet socjalny, w tym dofinansowanie wypoczynku i bony podarunkowe

  • Multisport

  • Opiekę medyczną

  • Atrakcyjne ubezpieczenia grupowe

  • Lekcje angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj, w temacie prosimy dodać "Inżynier Budowy".