Oferta pracy

Inżynier budowy

AM WFH Inwestycje Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

Wielkopolski Fundusz Hipoteczny to organizacja o poznańskich korzeniach, założona przez specjalistów działających na rynku nieruchomości. Działalność grupy opiera się głównie na budowie komercyjnych obiektów handlowych na wynajem oraz nieruchomości mieszkalnych.

W związku z intensywnym rozwojem grupy kapitałowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • udział w wycenach, kosztorysowaniu zadań,
  • prowadzenie spraw urzędowych związanych z inwestycją,
  • tworzenie harmonogramów prac oraz czuwanie nad ich realizacją,
  • koordynowanie prac oraz ekip budowlanych, udział w odbiorach technicznych,
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej,
  • pomocnicze prace projektowe,
  • praca w biurze oraz na budowie.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją projektowo-budowlaną,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego,
  • umiejętność kosztorysowania i obsługi programów do kosztorysowania,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność obsługi programów AutoCad, MsOffice,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz samodzielność w działaniu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:

  • możliwość intensywnego rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjne prowizyjne,
  • odpowiednie narzędzia pracy,
  • dobre i przyjazne warunki pracy,
  • samodzielność w działaniu,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobycia praktycznych umiejętności oraz uprawnień, szkoleń, rozwoju osobistego,
  • doświadczenie i praktykę do zdobycia uprawnień budowlanych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy