Ta oferta pracy jest nieaktualna od 500 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GK Polimex – Mostostal to wiodąca polska grupa kapitałowa, w skład której wchodzą spółki koncentrujące swoją działalność na perspektywicznych segmentach rynku, jakimi są m.in.: energetyka, petrochemia, przemysł, produkcja. Organizacja budująca pozycję lidera na rynku oraz zaufanego partnera w działalności inżynieryjno – usługowej.

    Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
    Inżynier budowy
    Miejsce pracy: Poznań

    ZAKRES ZADAŃ:

    • nadzór nad odcinkami robót na wyznaczonym projekcie,
    • rozliczanie podwykonawców,
    • nadzór nad dokumentacją techniczną,
    • przygotowywanie zestawień i zamówień materiałów,
    • uczestnictwo w procesie ofertowania - przygotowywanie zapytań ofertowych i analiza otrzymanych ofert.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe - techniczne,
    • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
    • umiejętność obsługi komputera – pakiet MS Office, AutoCad,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • umiejętność rozwiązywania problemów,
    • gotowość do pracy w delegacji na projektach realizowanych na terenie całej Polski,
    • prawo jazdy kategorii B.

    OFERUJEMY:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
    • zatrudnienie w formie umowy o pracę.

    CV z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. nr 101, poz. 926 ze zm. z 2002 r.)" prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj