Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy - praca na budowie

  • Bydgoszcz, Inowrocław, Żnin, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 19.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Deweloperska Arche Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz (okolice), Inowrocław (okolice), Żnin

    Opis stanowiska:

    • sprawdzanie poprawności, jakości i terminowości wykonanych prac budowlanych
    • nadzór nad podwykonawcami i dostawcami materiałów
    • analiza dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych
    • tworzenie harmonogramów realizacji robót oraz bieżąca kontrola wykonanych prac
    • udział w organizowaniu i nadzorowaniu prac podwykonawców
    • kontrolowanie realizacji robót w zakresie terminowości i jakości wykonania, jak i przestrzegania przepisów

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne, inżynierskie lub w trakcie studiów inżynierskich
    • doświadczenie w budownictwie mile widziane
    • umiejętność pracy w zespole
    • znajomość programu AutoCad
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwość dalszego doskonalenia umiejętności zawodowych
    • możliwość zdobycia doświadczenia niezbędnego do uzyskania uprawnień budowlanych
    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Arche Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.

    Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest Arche Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 361. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane osobowe zostaną trwale usunięte w ciągu trzech miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
    bottom