Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy – praca w delegacji na terenie całego kraju

STE CAPITAL sp. z o.o.O firmie

4 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z kierownikiem budowy lub dyrekcją spółki w zakresie nadzoru budowy,

  • segregacja kosztów budów,

  • przygotowywanie dokumentacji budowy,

  • przygotowywanie obmiarów,

  • nadzór pracowników własnych i podwykonawców.

Nasze wymagania

  • minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – wymóg konieczny,

  • ukończonych studiów inżynierskich bądź magisterskich na kierunku budownictwo,

  • zainteresowania obszarem związanym z realizacją inwestycji,

  • dyspozycyjności,

  • biegłej znajomości pakietu MS Office oraz AutoCAD,

  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,

  • pasji oraz prawdziwego zainteresowania branżą,

  • prawa jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość języka rosyjskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,

  • pracę przy realizacji ciekawych kontraktów,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace lub B2B,

  • zakwaterowanie w komfortowych warunkach,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole,

  • zarobki w zależności od doświadczenia w granicach 4 – 10 tys netto miesięcznie,

  • praca na terenie całego kraju – budowy w różnych częściach Polski.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.