Logo Pracuj.pl

Inżynier budowy – praca w delegacji na terenie całego kraju

STE CAPITAL sp. z o.o.O firmie

4 000–10 000
netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z kierownikiem budowy lub dyrekcją spółki w zakresie nadzoru budowy,
  • segregacja kosztów budów,
  • przygotowywanie dokumentacji budowy,
  • przygotowywanie obmiarów,
  • nadzór pracowników własnych i podwykonawców.

Nasze wymagania

  • minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – wymóg konieczny,
  • ukończonych studiów inżynierskich bądź magisterskich na kierunku budownictwo,
  • zainteresowania obszarem związanym z realizacją inwestycji,
  • dyspozycyjności,
  • biegłej znajomości pakietu MS Office oraz AutoCAD,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • pasji oraz prawdziwego zainteresowania branżą,
  • prawa jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość języka rosyjskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • pracę przy realizacji ciekawych kontraktów,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace lub B2B,
  • zakwaterowanie w komfortowych warunkach,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole,
  • zarobki w zależności od doświadczenia w granicach 4 – 10 tys netto miesięcznie,
  • praca na terenie całego kraju – budowy w różnych częściach Polski.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Inżynier budowy – praca w delegacji na terenie całego kraju, warmińsko-mazurskie