Oferta pracy

Inżynier budowy - prace sanitarne

Climatic Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Reguły (pow. pruszkowski), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa użytku publicznego w systemie zaprojektuj – wybuduj.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: teren realizowanej inwestycji budowlanej

Obowiązki:

  • Nadzór nad robotami budowlanymi dotyczącymi instalacji sanitarnych
  • Nadzór nad podwykonawcami
  • Opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową
  • Zarządzanie materiałami, sprzętem, etc.
  • Prowadzenie dokumentacji z narad koordynacyjnych
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur BHP
  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z podwykonawcami i inwestorami
  • Przygotowanie i nadzór nad terminową realizacji harmonogramu robót

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - inżynieria środowiska,
  • Doświadczenie na w kierowaniu robotami branży sanitarnej,
  • Doświadczenie w procesie ofertowania/kosztorysowania
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word,
  • Znajomość MS Project i AutoCad,
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • Umiejętności analityczne,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzanie czasem pracy podległych pracowników.

Oferujemy:

  • Narzędzia do pracy.
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopdisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący
proces rekrutacji zapewniają poufność.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy