Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy - Project Manager - koordynacja prac fit-out

PGOM SP. Z O.O.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja realizacji prac wykończeniowych (fit-out) na powierzchniach biurowych.

  • Nadzór nad jakością wykonywanych prac oraz ich zgodnością z dokumentacją.

  • Weryfikacja postępu realizacji prac.

  • Przygotowywanie raportów / protokołów.

  • Kontrola obiegu dokumentacji administracyjnej i technicznej.

  • Współpraca z uczestnikami realizowanej inwestycji.

  • Inne prace wynikające z charakteru stanowiska.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie budowlane (min. licencjat).

  • Dobra organizacja pracy, systematyczność i sumienność.

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy realizacji inwestycji mieszkaniowych.

To oferujemy

  • Praca na okres 4 miesięcy (wrzesień – grudzień 2022).

  • Forma zatrudnienia: do uzgodnienia.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia.

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

O nas

Spółka PGOM Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w charakterze Inwestora Zastępczego, Koordynatora Technicznego i Doradcy Inwestora przy realizacji obiektów komercyjnych, hotelowych, przemysłowych i infrastruktury.