Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier budowy (projekt drogowy)

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupę NDI tworzą spółki specjalizujące się w organizacji i realizacji projektów inwestycyjnych w obszarze budownictwa, energetyki oraz hydrotechniki. Na rynku funkcjonujemy od 1991 roku. Ofertę NDI wyróżnia duża różnorodność realizowanych projektów, elastyczność działania oraz doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych w praktycznie każdej formule. Podstawę naszej działalności stanowi budownictwo: kubaturowe oraz infrastrukturalne – w tym także projekty hydrotechniczne. Z powodzeniem działamy zarówno na rynku zamówień publicznych, jak i prywatnych.
    Prowadzimy także własne projekty deweloperskie, w których inwestorem bądź współinwestorem są spółki celowe tworzone w ramach grupy. NDI jest dwukrotnym laureatem Diamentów Forbesa, Pracodawcą Roku w Budownictwie, Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju.

    W związku z intensywnym rozwojem i planowanymi projektami aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Inżynier budowy
    (projekt drogowy)
    Nr ref.: PR/IBK/0418
    Miejsce pracy: Katowice

    ZAKRES ZADAŃ

    • Nadzorowanie pracy podwykonawców oraz kontrolowanie realizacji robót konstrukcyjnych - żelbetowych w zakresie terminowości i jakości wykonania oraz przestrzegania przepisów BHP
    • Sporządzanie obmiarów i przedmiarów robót konstrukcyjnych oraz weryfikacja dokumentacji technicznej
    • Współudział w tworzeniu i analizie harmonogramu robót oraz monitorowaniu postępu robót
    • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy oraz Kierownikami Robót

    PROFIL KANDYDATA

    • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu konstrukcyjno-budowlanym
    • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Znajomość Prawa Budowlanego oraz związanych z nimi przepisów wykonawczych
    • Umiejętność obsługi programów: AutoCAD oraz MS Office (w szczególności programu Excel)
    • Zaangażowanie w realizowane projekty
    • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu

    OFERTA

    • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
    • Praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Możliwość uczestniczenia w realizacji interesujących projektów
    • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów

    Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym klikając przycisk Aplikuj.

    Prosimy o załączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "

    Dziękujemy za przesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    Dołącz do nas
    www.ndi.com.pl