Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

ACTIVA AP SP. Z O.O. SP. K.

  • Pruszcz Gdański

    Pruszcz Gdański, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Kierownikiem budowy, biurami projektowymi, firmami podwykonawczymi.

  • Uczestnictwo w planowaniu, organizacji i kontroli realizacji robót budowlanych

  • Odczytywanie i prowadzenie dokumentacji budowlanej

  • Sprawdzanie, odbieranie robót budowlanych

  • Wykonywanie obmiarów robót

  • Prowadzenie rozmów i korespondencji z klientami oraz podwykonawcami

  • Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą

  • Przekazywanie lokali Klientom

  • Organizowanie i nadzorowanie procesu usuwania usterek i zgłoszeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane/student ostatniego roku studiów magisterskich/

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w budownictwie kubaturowym

  • Biegła umiejętność posługiwania się projektami budowlanymi

  • Silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Umiejętność pracy na komputerze (MS Office, Auto Cad, MS Project)

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę na budowie w budownictwie kubaturowymi

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Ciekawą pracę w zgranym zespole

  • Przyjazną atmosferę

  • Pakiet medyczny

  • Karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

Firma Activa- wiodący deweloper na terenie Pruszcza Gdańskiego z ugruntowaną pozycją na trójmiejskim rynku deweloperskim, w związku z rozwojem i realizacją kolejnych inwestycji budowlanych poszukuje osoby na stanowisko Inżynier Budowy.

Przewiń do profilu firmy