Oferta pracy

Inżynier budowy (realizacje remediacyjne)

REMEAO firmie

  • Inowrocław

    Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją pozyskanych kontraktów

  • Weryfikowanie założeń ofertowych oraz wsparcie działu ofertowego pod kątem możliwości realizacyjnych

  • Przygotowywanie harmonogramów prac zgodnie z zapisami umownymi oraz dbanie o dotrzymywanie terminów

  • Prowadzenie budżetu prac oraz rozliczanie podwykonawców

  • Nadzór nad prawidłowym prowadzeniem dokumentacji realizowanych prac

  • Stały kontakt z Klientami, Nadzorem oraz przedstawicielami administracji publicznej (głównie Regionalne Dyrekcje Ochrony Środowiska)

  • Organizowanie podwykonawców i nadzór nad prawidłowością realizowanych prac, w tym nadzór bezpośrednio w terenie

  • Opracowywanie raportów, analiz, opinii w ramach prowadzonych realizacji

  • Projektowanie prac remediacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (geologia, inżynieria środowiska, ochrona środowiska, chemia, budownictwo i pokrewne)

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowiskach związanych z inżynierią środowiska

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Dobre umiejętności organizacyjne, rzetelność, komunikatywność, zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w interdyscyplinarnym środowisku

  • Wymagana znajomość obsługi komputera, w tym MS Office

  • Mile widziane doświadczenie pracy w remediacji i gospodarce odpadami

To oferujemy

  • Stabilną pracę w młodym, przyjaznym zespole szybko rozwijającej się firmy działającej na rynku remediacyjnym oraz badań środowiskowych

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Rozwój pod okiem doświadczonych osób zajmujących się badaniami środowiskowymi, geotechnicznymi oraz remediacją

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

REMEA

Firma REMEA Sp. z o.o to jedna ze spółek koncernu budowlanego Vinvi Construction. Spółka zajmuje się remediacją terenów zanieczyszczonych w tym gruntów, wód gruntowych oraz pochodnych (szlamy, osady denne, odpady) głównie w zakresie usuwania substancji ropopochodnych, metali ciężkich oraz substancji niebezpiecznych. Spółka jest zaangażowana w zintegrowane problemy budownictwa lądowego, wodnego oraz ochrony środowiska i jest w stanie projektować, wykonywać oraz kontrolować każde zadanie, które dotyczy wzmocnienia gruntu oraz remediacji zanieczyszczonego gruntu i wody gruntowej.

Przewiń do profilu firmy