Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy - Robót Drogowych

TRANSPOL LIDER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.O firmie

  • Inowrocław 70, Inowrocław
    Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

TRANSPOL LIDER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

70

Inowrocław

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie wszystkich aspektów działań dla robót inżynierskich

  • wspieranie Kierownika Budowy i przygotowywanie procesów technologicznych

  • bieżąca współpraca z inwestorem, inspektorem nadzoru inwestorskiego, podwykonawcami i dostawcami

  • raportowanie i analiza postępu robót, przygotowywanie dokumentów budowy,

  • prowadzenie monitoringu kosztów budowy, rozliczeń personelu, materiałów, sprzętu, środków transportu oraz podwykonawców,

  • obsługa bieżących potrzeb budowy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku inżyniera budowy

  • znajomość rysunku technicznego

  • biegła znajomość obsługi komputera i pakietów oprogramowania biurowego (MS Office) oraz urządzeń biurowych, mile widziana podstawowa znajomość programu AutoCad

  • dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, pracy pod presją czasu

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • dobre i stabilne warunki pracy (umowa o pracę)

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę w pracy

Firma specjalizująca się w robotach ziemnych i drogowych.

Przewiń do profilu firmy