Inżynier budowy robót drogowych

  • Piotrków Trybunalski, łódzkie
  • Kierownik
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 14.08.2019
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 13.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
    biuro budowy A1

    Zakres obowiązków:

    • pełnienie funkcji inżyniera budowy w zakresie robót drogowych w ramach realizowanego projektu budowlanego,
    • przygotowanie planu zamówień materiałów i urządzeń związanych z budową,
    • przygotowanie oraz kontrola harmonogramu robót budowlanych,
    • koordynacja prac podwykonawców i sił własnych na budowie,
    • ścisła współpraca z kierownikiem kontraktu i kierownikiem budowy.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana specjalność drogowa),
    • znajomość obsługi komputera: Auto Cad, MS Office,
    • sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
    • bardzo dobra znajomość zasad i przepisów BHP,
    • zdolność analitycznego myślenia oraz łatwość podejmowania decyzji,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt,
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.

    Kontakt: CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać z adnotacją w tytule: Inżynier budowy robót drogowych.

    Zgodnie z art. 6 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679   z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanym formularzu (CV) w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Mirbud S.A.