Ta oferta pracy jest nieaktualna od 200 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy Robót Elektrycznych - Koordynator Projektów

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 07.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od ponad 20 lat oferujemy kompleksową obsługę inwestycji jako generalny wykonawca instalacji elektrycznych i niskoprądowych w różnego rodzaju obiektach. Wszechstronne doświadczenie w branży gwarantuje zatrudniona kadra inżynierska. Naszymi partnerami są światowi branżowi liderzy. Jesteśmy przygotowani do kompleksowej realizacji najbardziej złożonych zadań inwestycyjnych.

    Miejsce pracy: Poznań

    ZADANIA:

    • bieżąca kontrola procesu produkcji pod względem zgodności z dokumentacją techniczną
    • współpraca z przedstawicielami klienta na budowie, podwykonawcami i dostawcami
    • współpraca z kierownikiem budowy, kierownikami robót
    • koordynacja robót z innymi branżami
    • koordynacja zamówień materiałów
    • sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji technicznej oraz korespondencji kontraktu
    • udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie techniczne elektryczne (lub pokrewne)
    • studenci ostatniego roku elektrotechniki lub kierunków pokrewnych
    • znajomość zagadnień branżowych
    • mile widziana znajomość instalacji teletechnicznych i automatyki budynkowej
    • dobra znajomość pakietu MS Office, programu AutoCAD
    • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • praktyczna znajomość prawa budowlanego
    • otwartość na wiedzę oraz nowe doświadczenia
    • prawo jazdy kat. B
    • umiejętność pracy w zespole
    • odpowiedzialność, sumienność oraz samodzielność
    • dyspozycyjność

    OFERUJEMY:

    • pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy
    • możliwość realizacji praktyki i uzyskania uprawnień budowlanych
    • niezbędne kursy i szkolenia uzupełniające

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku aplikuj.