Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy Robót Elektrycznych

Przedsiębiorstwo Badawczo-Wdrożeniowe OLMEX S.A.O firmie

Przedsiębiorstwo Badawczo-Wdrożeniowe OLMEX S.A.

Modrzewiowa 58

Wójtowo (pow. olsztyński; gm. Barczewo)

Twój zakres obowiązków

  • Harmonogramowanie robót i nadzór nad terminową realizacją

  • Kontrola i optymalizacja kosztów

  • Monitorowanie i kontrola podwykonawców

  • Zarządzanie zasobami i kontrola jakości

  • Aktywna współpraca w procesie przygotowania produkcji

  • Nadzór jakościowy nad prowadzonymi pracami

  • Nadzór i przestrzeganie przepisów BHP

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku Inżynier budowy

  • Znajomość prawa budowlanego i procedur administracyjnych w zakresie prowadzenia budowy i uzyskiwania decyzji o pozwoleniu na użytkowanie

  • Analiza dokumentacji wykonawczej pod względem zasadności zastosowanych rozwiązań

  • Przygotowanie i organizacja placu budowy

  • Koordynacja robót branżowych

  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej

  • Doskonała organizacja pracy i skuteczność w działaniu, umiejętność kierowania zespołem

  • Znajomość środowiska Windows (Outlook, Excel), MS Project, AutoCad

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej, realizującej duże przedsięwzięcia budowlane,

  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz ewentualnych Referencji z dopiskiem „Inżynier Budowy”