Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier budowy - robót sanitarnych

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

  • Kędzierzyn-Koźle

    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta – firmy specjalizującej się w generalnym wykonawstwie hal przemysłowych, rolniczych, logistycznych oraz skomplikowanych konstrukcji stalowych poszukuję osoby do stałej współpracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wykroty k. Bolesławca

Rodzaj inwestycji: hala produkcyjna 21 tys. m²

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, przygotowanie i realizacja prac budowlanych wyznaczonych przez Kierownika Budowy

  • Organizowanie wyznaczonych robót w uzgodnieniu z kierownikiem budowy

  • Uczestnictwo w przygotowaniu dokumentacji

  • Nadzór nad podwykonawcami

  • Nadzór nad gospodarką materiałową

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe o kierunku inżynieria sanitarna lub budownictwo

  • Znajomość środowiska budowy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Zaangażowanie, dokładność, dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Stałą współpracę na podstawie umowy o pracę (lub współpracę w formie B2B)

  • Wynagrodzenie połączone z systemem premiowym

  • Udział w ambitnych projektach dających możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy – auto służbowe, laptop, telefon