Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy – roboty branżowe (m / k)

STRABAGO firmie

  • Bielsk Podlaski
    Bielsk Podlaski, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji robót budowlanych na etapie trwania budowy i po jej zakończeniu w tym dokumentacji powykonawczej,
  • przygotowanie raportów z przebiegu realizacji prac,
  • weryfikacja wniosków sprzedażowych pod kątem poprawności oraz kompletności – współpraca z działem technicznym,
  • udział w tworzeniu comiesięcznych założeń kosztów podwykonawców,
  • kontrola materiałów dostarczonych na plac budowy,
  • współpraca z Nadzorem, Kierownictwem kontraktu oraz dostawcami i podwykonawcami,
  • ·obsługa bieżących potrzeb budowy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu technicznym (wyższe, inżynieria środowiska, elektryczne, telekomunikacyjne, drogowe lub pokrewne)
  • znajomość obsługi MS Office (w tym Excel), dodatkowym atutem będzie znajomość programów z grupy CAD, MS Project
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B) – gotowość do podróży służbowych,
  • sumienność, odpowiedzialność, terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • jeden krótszy dzień pracy
  • dofinansowanie inicjatyw prozdrowotnych

STRABAG jest obecny na polskim rynku budowlanym od ponad 30 lat i realizuje najbardziej prestiżowe i zaawansowane technologicznie inwestycje w segmentach budownictwa ogólnego, infrastrukturalnego i inżynieryjnego. STRABAG posiada rozwiniętą sieć wytwórni mieszanek asfaltowych, własne wytwórnie betonu, laboratoria oraz własne kopalnie kruszyw. Dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów i najnowszej generacji parkiem maszynowym. W Polsce STRABAG zatrudnia ponad 6,5 tys. osób.

Buduj swoją karierę z nami!

Inżynier Budowy – roboty branżowe (m / k), Bielsk Podlaski