Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy (roboty wykończeniowe)

Kajima Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i koordyniwanie robót wykończeniowych w lokalach w standardzie „pod klucz”,
  • Wspieranie Kierownika Budowy i przygotowywanie procesów technologicznych,
  • Bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi; nadzór pracy pracowników podwykonawcy,
  • Monitorowanie terminów, kosztów i jakości prac,
  • Kontrola dostaw materiałów na budowę w zakresie terminowości, ilości i jakości,
  • Prowadzenie dokumentacji budowy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość dokumentacji budowy w zakresie umów i dokumentacji projektowej,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • Pracę przy dużych i interesujących projektach w międzynarodowych zespołach,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatną opiekę medyczną, Multisport, ubezpieczenie NNW),
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji projektów z zastosowaniem nowoczesnych technologii,
  • Pracę przy projektach certyfikowanych ekologicznie (BREEM, LEED, DGNB),
  • Atrakcyjne ścieżki szkoleniowe dla pracowników.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Kajima Poland Sp. z o.o.

Kajima Poland Sp. z o.o. jest firmą budowlaną, która należy do działającej na całym świecie grupy Kajima Corporation. Specjalizujemy się w tworzeniu i projektowaniu budynków przemysłowych, centrów logistycznych, biurowców, kompleksów mieszkalnych i obiektów handlowych. Współpracujemy z wieloma klientami lokalnymi i międzynarodowymi. Tworzymy silny, zaangażowany zespół złożony z doświadczonych inżynierów i projektantów.

Inżynier Budowy (roboty wykończeniowe), Warszawa