Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

FIRMA BUDOWLANA ARKADA MIELEC sp. z o.o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracą podległego personelu

  • Prowadzenie robót zgodnie z przepisami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Nadzór nad przebiegiem prac budowlanych

  • Zapewnienie zgodności prac z dokumentacją i standardami sztuki budowlanej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku 1 rok

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na pełen etat

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (w tym premie uznaniowe)

Firma Budowlana Arkada Mielec Sp. z o.o. zatrudni do pracy w Mielcu oraz Rzeszowie osoby na stanowisko: Inżynier budowy.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Kandydatów prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami:

531 922 311 lub 17 788 12 65

oraz przesyłanie CV klikając w przycisk Aplikuj szybko.