Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

FERRBUD Sp. z o.o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • czynny udział w procesie przygotowania oraz realizacji budowy,

  • dokonywanie zamówień materiałowych, kontrola terminowości oraz rozliczanie dostaw,

  • znajomość zagadnień ofertowania,

  • nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości, terminowości i bezpieczeństwa,

  • wykonywanie robót budowlanych zgodnie z przyjętym budżetem,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - inżynieria sanitarna,

  • preferowane uprawnienia budowlane w zakresie wod-kan,

  • samodzielność i umiejętność logicznego myślenia,

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • duże możliwości rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Tak się u nas pracuje