Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

SUPON

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w organizacji realizacji budowy

  • pozyskanie i analiza ofert od dostawców

  • organizacja zaopatrzenia i terminowości dostaw materiałów budowlanych

  • prowadzenie dokumentacji budowy na etapie realizacji i powykonawczej

  • współpraca z Inwestorem oraz Kierownikiem robót

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne (mile widziane wyższe w specjalności instalacji sanitarnych)

  • umiejętności organizacyjne

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych

  • prawo jazdy kat B

  • biegła obsługa komputera

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (na pełen etat) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjny system wynagrodzeń, składający się z elementu stałego oraz z premii

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz wsparcie merytoryczne

  • niezbędne profesjonalne narzędzia do pracy: telefon, notebook,

  • współpracę z dynamicznym i doświadczonym zespołem

  • pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS

  • Pakiet Medyczny

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczeń grupowych

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • szkolenia branżowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

SUPON

Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne SUPON Sp. z o.o. jest jedną z czołowych i najdłużej działających firm na terenie południowo-wschodniej Polski. Długoletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz profesjonalne podejście do współpraca z klientami sprawiło iż firma jest liderem w branży BHP oraz dziedzinie projektowania i montażu zabezpieczeń przeciwpożarowych, systemów antywłamaniowych z monitorowaniem jak również remontów i konserwacji podręcznego sprzętu gaśniczego.

Przewiń do profilu firmy