Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Przekazując zgłoszenie rekrutacyjne do Presystem sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Rzeszowie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie przez Presystem sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Rzeszowie, Państwa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prowadzonych przez Presystem sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Rzeszowie, proszę umieścić w dokumentach aplikacyjnych (w tym w CV) następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presystem sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Rzeszowie, moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Presystem sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Rzeszowie”.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy - sieci ciepłownicze

PRESYSTEM

  • Zamkowa 2, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PRESYSTEM

Zamkowa 2

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Kierownikiem budowy w nadzorowaniu prowadzonych robót na budowach sieci ciepłowniczych - kontrola stopnia zaawansowania prac, zgodności z harmonogramem, prawidłowości wykonywanych robót

  • Planowanie, kontrola, odbiór dostaw materiałów

  • Sporządzanie dokumentacji budowy

  • Organizacja pracy podległego personelu

  • Nadzór nad firmami podwykonawczymi oraz rozliczanie prac

  • Praca w delegacji na terenie kraju

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – wyłącznie kierunek Inżynieria Środowiska (może być również w trakcie ostatniego roku studiów)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Zaangażowanie i dyspozycyjność

  • Samodzielność i konsekwencja w działaniu

Mile widziane

  • Doświadczenie w wykonawstwie zewnętrznych sieci ciepłowniczych

  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość zdobywania uprawnień budowlanych w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych

  • Rozwojowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania

  • Wsparcie techniczne, szkolenia

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

PRESYSTEM

PRESYSTEM Sp. z o.o. sp.k. to firma kompleksowo realizująca inwestycje w branży ciepłowniczej. Zajmujemy się budową magistrali i sieci ciepłowniczych z rur preizolowanych, budową węzłów ciepłowniczych i kotłowni oraz wykonawstwem sieci przyłączeniowych i instalacji wewnętrznych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje