Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy sieci światłowodowej

AGNES SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Specjalista

W związku z realizacją jednego z największych projektów telekomunikacyjnych w Polsce dotyczącym budowy sieci GSM-R dla PKP PLK
poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

ZADANIA:

  • wsparcie Kierownika Budowy nad jakością i terminowością realizacji prac na wyznaczonych odcinkach budowy sieci w terenie kolejowym,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej i prowadzenie wyjaśnień i ustaleń z podwykonawcami
  • organizacja i realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem
  • kontrola terminowości oraz rozliczanie dostaw materiałów
  • egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót
  • bieżące zgłaszanie potencjalnych problemów na budowie
  • przygotowanie raportów i sprawozdań oraz dokumentów odbiorowych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne w zakresie telekomunikacji (wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa lub telekomunikacji mile widziane)
  • znajomość przepisów prawa budowlanego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera Budowy w projektach budowy sieci światłowodowych
  • kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie,
  • umiejętność wyznaczania priorytetów

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie przy realizacji jednego z największych projektów telekomunikacyjnych w kraju
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wieloletnią współpracę
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • system premiowy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne