Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy sieci światłowodowej

Agnes Spółka Akcyjna

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć:

  • wsparcie kierownika budowy w realizacji prac na wyznaczonych odcinkach

  • budowy sieci w terenie kolejowym,

  • weryfikacja dokumentacji projektowej, prowadzenie wyjaśnień oraz ustaleń z

  • podwykonawcami,

  • organizacja i realizacja inwestycji zgodnie z projektem,

  • monitorowanie terminów dostaw oraz kontrola pod względem zgodności z

  • harmonogramem,

  • nadzór nad prawidłowością wykonywanych robót,

  • przygotowanie raportów, sprawozdań oraz dokumentów odbiorowych.

Nasze wymagania

  • Jeśli:

  • masz wykształcenie średnie techniczne telekomunikacyjne lub wyższe w zakresie budownictwa lub telekomunikacji,

  • znasz przepisy prawa budowlanego,

  • znasz środowisko CAD,

  • odpowiada Tobie praca w delegacjach,

  • posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera budowy w projektach budowy sieci światłowodowych,

  • jesteś kreatywny i zdeterminowany w dążeniu do celu,

  • posiadasz umiejętności organizacyjne i wykonujesz zadania terminowo,

  • To oznacza, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

To oferujemy

  • Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę:

  • Oferujemy:

  • zatrudnienie przy realizacji jednego z największych projektów

  • telekomunikacyjnych w kraju,

  • współpracę z firmą o stabilnej pozycji na rynku z dalszymi planami na rozwój,

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze.

  • niezbędne narzędzie do pracy i oprogramowania,

  • program grupowego ubezpieczenia na życie.

O nas

Firma AGNES Spółka Akcyjna od ponad 15 lat działa i rozwija się w branży budowlanej. Realizując zlecone nam projekty wykorzystujemy nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale także najnowsze zdobycze technologiczne. Ciągle się rozwijamy i dążymy do osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Dynamiczny rozwój, specjalistyczna wiedza i doświadczenie pozwoliły nam wyspecjalizować się również w infrastrukturze światłowodowej. Realizujemy jeden z największych projektów telekomunikacyjnych w Polsce dotyczący budowy sieci GSM-R dla PKP PLK.

Agnes Spółka Akcyjna należy do Grupy Kapitałowej COMPREMUM.

COMPREMUM S.A. to spółka z polskim kapitałem, notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Działalność operacyjna Grupy Kapitałowej COMPREMUM koncentruje się wokół pięciu segmentów rynku: usług budowlanych, stolarki otworowej, deweloperskiego, OZE oraz przemysłu kolejowego.

Grupa Kapitałowa COMPREMUM- współpraca, transparentność i jakość to kluczowe wartości we wszystkich obszarach naszego działania. Postaw na rozwój w Grupie Kapitałowej COMPREMUM. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwości rozwoju w strukturach Grupy.