Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

CREA BUDOWNICTWO sp. z o.o.O firmie

  • Skomielna Biała (pow. myślenicki)

    Skomielna Biała (pow. myślenicki), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie prac budowlanych zgodnie z harmonogramem,

  • nadzorowanie jakości wykonywanych robót,

  • współpraca z firmami wykonawczymi,

  • optymalizacja zapotrzebowania na materiały budowlane i tworzenie zamówień,

  • prowadzenie dokumentacji budowlanej i fotograficznej,

  • wykonywanie obmiarów, sporządzanie protokołów odbioru prac,

  • nadzorowanie przestrzegania zasad BHP.

Nasze wymagania

  • ukończone lub w trakcie studiów technicznych (budownictwo lub pokrewne),

  • znajomość rysunku technicznego i czytania dokumentacji technicznej (projektów, specyfikacji),

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • łatwość i otwartość w nawiązywaniu kontaktów,

  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej,

  • mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub języka włoskiego.

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne i adekwatne wynagrodzenie,

  • laptop, samochód służbowy i inne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

  • możliwość zdobycia doświadczeń zawodowych,

  • możliwość elastycznego czasu pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

CREA BUDOWNICTWO sp. z o.o.

CREA BUDOWNICTWO jest dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która realizuje szeroki wachlarz inwestycji na terenie Polski.

Przewiń do profilu firmy

W przypadku osób aplikujących z Wrocławia - gotowość na relokację - praca na odcinku budowy S7 (Naprawa - Skomielna Biała).