Oferta pracy

Inżynier Budowy

EPCM Executive SearchO firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Możesz dołączyć do nowej spółki GW na pierwszą dużą inwestycję realizowaną dla międzynarodowego inwestora i podlegać pod Zarząd bardzo dobrze znający branżę i proces budowlany. Firmę wyróżnia mały zgrany zespół ludzi, którzy zdobyli doświadczenie na najtrudniejszych inwestycjach budowlanych. Jesteśmy na początkowym etapie rozwoju, dlatego możliwości rozwoju są większe niż w ukształtowanych spółkach. Pracujemy według sprawdzonych standardów i wyłącznie dla wybranych inwestorów.

Zakres obowiązków:

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy;
  • Nadzór nad robotami pod kątem zgodności z jakością i harmonogramem;
  • Nadzorowanie prac podwykonawców;
  • Prowadzenie dokumentacji budowy oraz rozliczeń.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Ukończonych studiów wyższych inżynierskich;
  • Doświadczenia zdobytego najlepiej na inwestycjach przemysłowych;
  • Umiejętności czytania i sprawdzania technicznej dokumentacji projektowej;
  • Zaangażowania w wykonywane obowiązki;
  • Wysokiego poziomu poczucia zawodowej odpowiedzialności.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
  • Umowa o pracę;
  • Stabilne zatrudnienie w spółce posiadającej znaczący udział w rynku i stale rosnącej;
  • Możliwość poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem doświadczonych specjalistów i ekspertów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne