Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

Przedsiębiorstwo Budowlane ANBUD Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • udział w planowaniu prac realizowanych w ramach projektu oraz nadzór nad ich realizacją;

  • udział w przygotowaniu harmonogramu dostaw materiałów na budowę oraz nadzór nad jego realizacją;

  • rozliczanie prac podwykonawców;

  • rozliczanie kosztów dostaw materiałów i usług na budowie;

  • prowadzenie dokumentacji budowy;

  • wsparcie Kierownika Robót/ Kierownika Budowy w nadzorze nad realizowanymi pracami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek: budownictwo;

  • praktyczna znajomość prawa budowlanego oraz sztuki budowlanej w zakresie branży konstrukcyjno-budowlanej;

  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku inżyniera budowy (preferowane w budownictwie przemysłowym);

  • czynne prawo jazdy kat. B;

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole;

  • odpowiedzialność, samodzielność i sumienność w działaniu.

To oferujemy

  • stabilność w zatrudnieniu: jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 15 letnim doświadczeniem w branży

  • rozwój zawodowy i osobisty: nasi pracownicy zdobywają stale podnoszą swoje kompetencje i podnoszą kwalifikacje oraz czynnie uczestniczą w niecodziennych projektach CSR

  • środowisko pracy stawiające na różnorodność: Wszystkie osoby w naszej firmie mają równe szanse zatrudnienia i awansu w oparciu o ich umiejętności, kwalifikacje i predyspozycje do samodzielnej pracy, bez względu na swój kolor skóry, płeć, religię/wyznanie, niepełnosprawność, stan cywilny lub związek, w którym żyje oraz wiek

  • pakiet dodatkowych benefitów: nasi pracownicy są objęci prywatną opieką medyczną oraz mają możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Przedsiębiorstwo Budowlane ANBUD Sp. z o.o.

Jesteśmy stabilną firmą z ponad piętnastoletnim doświadczeniem. Jako Generalny Wykonawca realizujemy inwestycje głównie w zakresie budownictwa przemysłowego.

Strategia rozwoju naszej firmy oparta jest o pięć kluczowych wartości: Po pierwsze jakość!; Bezpieczne i przyjazne miejsce pracy!; Odpowiedzialność za środowisko naturalne!; Zaangażowanie w działania na rzecz innych!; Uczciwość w realizacji celów biznesowych!

Jesteśmy firmą, która wyznacza sobie ambitne cele i konsekwentnie je realizuje, wiedząc, że to Pracownicy są naszym kluczem do sukcesu, dlatego stale podejmuje wysiłek, aby osoby zatrudnione w naszej firmie mogły rozwijać swoje plany zawodowe i osobiste.

Przewiń do profilu firmy