Oferta pracy

Inżynier Budowy

Atlas Ward Polska Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja prac na budowie w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy;

  • Przygotowywanie przedmiarów / obmiarów robót;

  • Nadzorowanie wyboru podwykonawców;

  • Optymalizacja kosztów projektu, kontrola kosztów;

  • Powadzenie uzgodnień z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami;

  • Przygotowywanie zamówień materiałowych, sprzętowych i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie.

Podział czasu pracy
80%

praca bezpośrednio na froncie budowy

20%

prace administracyjne

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane;

  • Min. roczne doświadczenie w pracy na budowie;

  • Doświadczenie na inwestycjach przemysłowych – mile widziane;

  • Gotowość na delegacje – warunek konieczny;

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji powykonawczej;

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy

  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży

  • Stałe wynagrodzenie wraz z szerokim pakietem benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin