Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
SEL ENERGY Sp. z o.o.

Inżynier budowy ds. instalacji elektrycznych

SEL ENERGY Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ważna jeszcze 13 dni
    do: 21 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • udział w prowadzeniu inwestycji zgodnie z dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP

  • planowanie, organizację i nadzór nad realizacją robót elektrycznych

  • nadzorowanie placu budowy

  • nadzór nad pracą podwykonawców

  • sporządzanie zestawień materiałowych

  • raportowanie postępu prac

  • współpraca z Kierownikiem Projektu, dostawcami i przedstawicielami branżowymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • umiejętność zarządzania zespołem

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B

  • obsługa programu Auto Cad

To oferujemy

  • zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy

  • pracę w firmie nastawionej na rozwój pracowników

  • możliwość kontynuacji pracy w firmie po zakończonym projekcie

  • praktyka wymagana do zdobycia uprawnień zawodowych

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży elektro-energetycznej. Naszą ofertę adresujemy do klientów, którzy wymagają pełnego zakresu usług z branży instalacji elektrycznych, teletechnicznych i energetycznych.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier budowy/studenci IV,V rok wydziału elektrycznego.

Przewiń do profilu firmy