Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno - Budowlane BUDECON S.A.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja dokumentacji wykonawczej;
  • ofertowanie zakresów robót oraz prowadzenie negocjacji warunków umowy z podwykonawcami;
  • współpraca z kierownictwem budowy na prowadzonych kontraktach;
  • merytoryczna weryfikacja rekomendacji robót podwykonawczych;
  • weryfikacja i rozliczanie kontraktów budowlanych;
  • prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie;
  • sporządzanie kalkulacji roboczych oraz ilościowe, jakościowe i kosztowe rozliczanie etapów robót;
  • budowanie bazy danych rynkowych (np. konkurencja, ceny, podwykonawcy, dostawcy);
  • przygotowywanie cyklicznych raportów na temat postępów realizowanych prac.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Budownictwo;
  • doświadczenie w pracy na budowie- minimum 3 lata;
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, MS Project), AutoCAD;
  • dobra znajomość prawa budowlanego, znajomość prawa zamówień publicznych będzie mile widziana;
  • dokładności i odpowiedzialności za wykonywanie powierzonych zadań;
  • umiejętności analitycznego wyciągania wniosków z analizowanej dokumentacji;
  • dyspozycyjności i gotowości do podróży służbowych na terenie całej Polski;
  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne, motywujące warunki zatrudnienia;
  • pracę w zgranym zespole, zmotywowanym na osiąganie celów;
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, komputer i inne);
  • realną możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno - Budowlane BUDECON S.A.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A. działa na rynku polskim w branży budowlanej od 1995 roku. Zakres działalności obejmuje generalne wykonawstwo obiektów przemysłowych, usługowych, handlowych i mieszkalnych oraz realizację projektów developerskich budownictwa komercyjnego. Firma dysponuje kadrą ponad 120 pracowników, w skład której wchodzi: kadra techniczna i menedżerska, inżynierowie i technicy budowlani oraz grupa ponad 70 osób pracowników fizycznych wielu specjalności. Firma posiada własną bazę warsztatową i sprzętową. Zaplecze takie pozwala na wykonanie wszelkich obiektów wielkokubaturowych wraz z pracami wykończeniowymi, instalacjami oraz niezbędną infrastrukturą.

Inżynier Budowy, śląskie