Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

PROBUDOWA

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zadań i obsługę przydzielonych procesów w ramach budów

  • prace pomocnicze przy zarządzaniu zespołem pracowników i podwykonawców oraz nadzór nad budowami

  • tworzenie harmonogramów prac

  • współpraca z Działem Handlowym (składanie zapotrzebowania na materiały)

  • analiza dokumentacji budowlanej

  • raportowanie z postępów prac na budowie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie lub student budownictwa

  • umiejętność odczytywania dokumentacji budowlanej

  • umiejętność organizowania pracy podległym pracownikom

  • zorientowanie na jakość i samodzielność realizacji powierzonych zadań

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę w nowoczesnej firmie budowlanej

  • realizację ciekawych i zaawansowanych technicznie kontraktów

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego w środowisku spółki oraz w powiązanej z nią firmie projektowej oraz wykonawczej

  • możliwość doszkalania, w szczególności zdobycia uprawnień budowlanych

  • benefity pracownicze (ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport Plus)

PROBUDOWA

Probudowa to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w budownictwie inżynieryjnym i hydrotechnicznym. Od lat budujemy, przebudowujemy oraz remontujemy drogowe i kolejowe obiekty mostowe, budowle hydrotechniczne oraz inne konstrukcje inżynierskie. W związku z intensywnym rozwojem firmy do naszego młodego i energicznego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy