Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

Torakol Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Kompleksowe wsparcie Kierowników Budowy w zarządzaniu realizowanymi przez nas projektami, polegające na:

- bezpośrednim nadzorze nad realizacją robót,

- obsłudze dokumentacji budowy,

- koordynacji przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów robót i rozliczeń,

- bieżącym raportowaniu przebiegu prac.

Nasze wymagania

- wykształcenie w kierunku budownictwa kubaturowego lub drogowego,

- znajomość podstaw Prawa Budowlanego,

- dobra znajomość pakietu MS Office oraz AutoCad,

To oferujemy

- ciekawą pracę w firmie z sektora budownictwa sportowego,

- duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,

- możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych,

- możliwość awansu po zdobyciu uprawnień budowlanych.

- konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy.

- zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę / B2B

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

www.torakol.pl

O nas

TORAKOL to wiodąca na Polskim rynku firma specjalizująca się w budowie obiektów sportowych i użytkowych, poszukuje pracownika na stanowisko:

Południowa i Zachodnia Polska