KLAUZULA INFORMACYJNA dla kandydatów do pracy Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej: „RODO”) oraz z uwagi na to, że jest Pani/Pan kandydatem do pracy w naszej firmie, chcielibyśmy przekazać Pani/Panu kilka ważnych informacji. 1. KTO JEST ADMINISTRATOREM PANI/A DANYCH? Administratorem Danych Osobowych jest INTRAVI sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Żywcu przy ul. Komorowskich 22 (numer KRS 0000340843), tel. 33/ 8101917 email: [email protected] (dalej: „Administrator”) 2. JAKA JEST PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA PANI/A DANYCH? DLACZEGO PRZETWARZAMY PANI/A DANE? Przetwarzamy Pani/a dane, ponieważ wyraził/a Pani/Pan na to swoją zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Pani/a dane osobowe będą przetwarzane w celu oceny Pani/a kwalifikacji, zdolności i umiejętności do pracy w INTRAVI sp. z o.o. sp.k., na stanowisku, na które Pani/Pan aplikuje oraz wyboru odpowiedniej osoby do zatrudnienia w INTRAVI sp. z o.o. sp.k. 3. KTO MOŻE BYĆ ODBIORCAMI PANI/A DANYCH? Odbiorcami Pani/a danych mogą być nasi pracownicy, podmioty z nami współpracujące takie, jak np. księgowość, operatorzy pocztowi, ochrona, dostawcy usług IT, ... 4. CZY BĘDZIEMY PRZEKAZYWAĆ PANI/PANA DANE POZA OBSZAR EOG? Informujemy, że nie zamierzamy przekazywać Pani/Pana danych osobowych do państwa trzeciego (przez państwo trzecie należy rozumieć kraje spoza UE i EOG). Jednak w przypadku przekazania Pani/a danych do państw trzecich, będziemy stosować odpowiednie instrumenty prawne zapewniające bezpieczeństwo Pani/a danych. 5. JAK DŁUGO BĘDZIEMY PRZETWARZAĆ PANI/PANA DANE? Pani/a dane będą przechowywane przez okres trwania bieżącej rekrutacji, a po tym okresie jedynie, jeśli udzieli Pani/Pan dodatkowej zgody, w celu wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach, bądź jeżeli rekrutacja zostanie zakończona z powodzeniem i podejmiemy kolejne kroki, celem zatrudnienia Pani/a w INTRAVI sp. zo.o. sp.k. W takim przypadku jednak, ponownie poinformujemy Panią/a o celu i podstawie prawnej przetwarzania Pani/a danych. Jeżeli wyrazi Pani/Pan również zgodę na przetwarzanie danych w związku z rekrutacją prowadzoną przez INTRAVI sp. z o.o. sp.k. w przyszłości, Pani/a dane będziemy przetwarzali przez okres 1 roku od czasu uzyskania Pani/a zgody. 6. JAKIE PRAWA ZWIĄZANE Z PRZETWARZANIEM DANYCH OSOBOWYCH, PANI/PANU PRZYSŁUGUJĄ? Ma Pani/Pan prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych. Może Pani/Pan również zgłosić sprzeciw w dowolnym momencie, z przyczyn wskazanych w art. 21 RODO lub wnieść skargę do organu nadzorczego, jeżeli Pani/Pan uważa, że podczas przetwarzania Pani/Pana danych, zostały naruszone przepisy RODO. Może Pani/Pan cofnąć wyrażoną zgodę/y w dowolnym momencie, co jednak nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej zgody, przed jej cofnięciem. Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie skutkuje niemożliwością wzięcia udziału w bieżącej lub przyszłej rekrutacji. Nie podejmujemy zautomatyzowanych decyzji i nie stosujemy profilowania w odniesieniu do Pani/a danych.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

Intravi spółka z ograniczoną odpowiedzilanością spółka komandytowa

  • śląskie

    śląskie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 25 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie i zarządzanie procesem budowy zgodnie z wyznaczonymi standardami firmy oraz w oparciu o wymagania kontraktu na obszarze całej Polski

  • nadzór, koordynacja i bieżąca kontrola podwykonawców w zakresie wykonywanych prac

  • systematyczne prowadzenie rozliczeń podwykonawców i inwestycji

  • realizacja całej inwestycji, od momentu rozpoczęcia do jej zakończenia

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na w/w stanowisku

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • inicjatywa, zaangażowanie, skuteczność w realizacji zadań

  • odpowiedzialność, samodzielność, sumienność

Mile widziane

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi

  • znajomość języka obcego

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w interesujących projektach

INTRAVI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

W związku ze stałym i dynamicznym rozwojem firmy oraz realizacją projektów na terenie całego kraju poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY

Przewiń do profilu firmy