Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Perfectum Development Sp. z o.o. z siedzibą w: Tadeusza Kościuszki 6 / 4, 40-049 Katowice (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

PERFECTUM DEVELOPMENT sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie
5 0007 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 25 gru 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Sprawowanie nadzoru nad pracami budowlanymi pod kierownictwem Kierownika Budowy

  • Bieżąca kontrola jakości i terminowości wykonanych prac

  • Prowadzenie rozliczeń ilości wykonanych robót

  • Koordynacja prac podwykonawców

  • Przygotowanie obmiarów do rozliczeń podwykonawców

  • Obsługa i kontrola kompletności dokumentacji technicznej

  • Prowadzenie i kompletowanie dokumentacji budowlanej

  • Optymalizowanie rozwiązań technicznych wykorzystywanych na budowie

  • Zapewnianie prawidłowej gospodarki materiałowej budowy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie budowlane, wyższe lub w trakcie studiów

  • Prawo jazdy kat B (czynne)

  • Zaangażowanie, pracowitość, dyspozycyjność i punktualność

  • Uczciwość i odpowiedzialność w działaniu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B/zlecenie

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pracę w zgranym zespole

  • Pracę na budowach na terenie województwa Śląskiego

  • Możliwość zdobycia praktyki do uprawnień

O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem z branży budowlanej, specjalizującym się w realizacji obiektów mieszkaniowych. Swoje sukcesy zawdzięczamy przede wszystkim sprawnie działającemu zespołowi. Wszystkie projekty wykonujemy w sposób rzetelny i sprawny z zachowaniem optymalnych terminów realizacji oraz zapewnieniem kompleksowej obsługi inwestycji.