Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

MBT MODERN BUILDING TEAM sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja prac Podwykonawców i Dostawców na budowie,

  • Wykonywanie odbiorów robót,

  • Analiza dokumentacji projektowej,

  • Sporządzanie raportów, protokołów i rozliczeń,

  • Realizacja zadań powierzonych przez Kierownika Budowy.

Nasze wymagania

  • Studia techniczne (ukończone lub w trakcie), na kierunku Budownictwo, Architektura, Inżynieria Środowiska,

  • Biegła obsługa pakietu MS Office i AutoCAD,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność i sumienność,

  • Mile widziana znajomość języków obcych,

  • Chęć do nauki i zdobywania doświadczenia na budowie.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Partnerską atmosferę w zespole,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Możliwość awansu, rozwój zawodowy.

O nas

Firma Modern Building Team Sp. Z o.o. jest Generalnym Wykonawcą realizującym zadania z sektora przemysłowego. Zajmujemy się przede wszystkim realizacją hal produkcyjnych, magazynowych i usługowych wraz z całą infrastrukturą towarzyszącą.

Realizujemy zadania w formule Zaprojektuj-Buduj, Buduj, Optymalizuj-Buduj.