Oferta pracy

Inżynier budowy

Invicta

  • Polna 64, Sopot
    Sopot, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Invicta

Polna 64

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i bezpośredni nadzór nad realizacją robót w jednym z najciekawszych kompleksów powstających obecnie w Trójmieście – Europejskim Centrum Rodziny w Sopocie (https://cbr.invicta.pl/),

  • egzekwowanie na budowie najwyższych standardów pod względem porządku, bezpieczeństwa i jakości realizowanych prac,

  • bezpośrednia koordynacja prac podwykonawców, usługodawców oraz dostawców,

  • raportowanie stwierdzonych problemów i nieprawidłowości,

  • raportowanie przebiegu prac,

  • udział w tworzeniu dokumentacji budowy oraz kontraktowej,

  • udział w prowadzeniu rozliczeń inwestycji,

  • współpraca z kierownikiem budowy oraz kierownikiem robót.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • znajomość MS Office (Excel, PowerPoint, Word), AutoCAD,

  • umiejętność pracy z dokumentacją budowlaną, przetargową oraz wykonawczą,

  • rzetelność, umiejętność współpracy, komunikatywność, zaangażowanie,

Mile widziane

  • doświadczenie w branży budowlanej przez okres minimum 1 roku na stanowisku inżyniera budowy,

  • doświadczenie w zarządzaniu podwykonawcami i pracownikami,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,

  • Forma zatrudnienie do uzgodnienia (umowa o pracę, B2B),

  • Pracę w zespole profesjonalistów,

  • Przyjazną atmosferę pracy, otwartą komunikację

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy,

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon)

  • Eventy zespołowe i firmowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Invicta

Jesteśmy firmą medyczną z ponad 20 letnim doświadczeniem. Od początku istnienia, czyli od powstania w 2000 r. pierwszej Kliniki w Gdańsku, aż do dziś, w sposób szczególny koncentrujemy się na zdrowiu kobiety oraz diagnostyce i leczeniu niepłodności. Jesteśmy w tym ekspertami.

Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA znajdują się w 6 miastach: Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Słupsku i Bydgoszczy. W każdym z nich dbamy o zdrowie kobiet. Wszystkich. Bez względu na ich wiek i potrzeby medyczne. Nasze Kliniki tworzą zespoły doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin.

INVICTA to też Medyczne Laboratoria Diagnostyczne oferujące diagnostykę laboratoryjną oraz genetyczną.

Inwestujemy w nowe technologie, w tym we własne, autorskie oprogramowanie wspierające pracę kilkuset pracowników - lekarzy, embriologów, diagnostów i tysięcy pacjentów rocznie.

Przewiń do profilu firmy