Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier budowy

  • Sosnowiec, śląskie
  • Specjalista
  • 29.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CTL Service

    Spółka zajmująca się budową i utrzymaniem infrastruktury kolejowej
    poszukuje osoby na stanowisko

    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Opis stanowiska:

    • Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej;
    • Planowanie, nadzór i koordynowanie robót budowlanych;
    • Bezpośredni nadzór nad jakością realizowanych prac;
    • Pełne wsparcie dla kierownika budowy w zakresie technicznym, finansowym i administracyjnym;
    • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji budowlanej, rozliczanie kosztów budowy;
    • Zamawianie i kontrola jakości materiałów niezbędnych do realizacji wyznaczonych zadań;
    • Koordynacja pracy podwykonawców, udział w odbiorach zleconych prac.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie,
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Gotowość do pracy w delegacji.

    Oferujemy:

    • Dofinansowanie do studiów w przypadku kontynuacji nauki;
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • Zatrudnienie na umowę o pracę;
    • Prywatna opieka medyczna w LuxMed;
    • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych;
    • Miesięczne premie.

    Aplikacje prosimy kierować za pomocą „aplikuj teraz”.

    Klauzula informacyjna

    1. Administratorem Państwa danych osobowych jest odpowiednio (I) CTL Logistics, (II) CTL Maczki Bór albo (III) CTL Service zgodnie z treścią ogłoszenia o pracę lub inną informacją przekazywaną kandydatom przed wysłaniem przez nich zgłoszenia rekrutacyjnego.

    2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony u Administratora Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez wiadomość wysłaną na adres email: [email protected]

     3. Dane osobowe przetwarzane będą w następujących celach i w oparciu o następujące podstawy prawne:

    a) Prowadzenie rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu

    • art. 6 ust. 1 lit c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: Ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (obowiązek prawny wynikający z art. 221 Kodeksu pracy)
    • art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (prawnie uzasadniony interes – w przypadku ewentualnych roszczeń)

    art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (zgoda)

    b) Wykorzystywanie złożonych dokumentów aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji

    • art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (zgoda)

    c) Przekazywanie złożonych dokumentów aplikacyjnych innym spółkom z Grupy CTL

    • art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (prawnie uzasadniony interes – przeprowadzanie badań pod kątem zatrudnienia)

    4. Odbiorcami Państwa danych osobowych są podmioty świadczące usługi związane z obsługą procesu rekrutacyjnego, procesu zatrudnienia oraz doradztwa personalnego, a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa. Ponadto-jeżeli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę - odbiorcami Państwa danych mogą być pozostałe Spółki z Grupy CTL.

    5. W przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Grupę CTL , administratorem Państwa danych osobowych będzie Spółka CTL Logistics Sp. z o.o.

    6. Państwa dane osobowe będą przechowywane:

    a) do momentu zakończenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko;
    b) w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Grupę CTL - do momentu wycofania tej zgody, jednakże nie dłużej niż przez okres 1 roku.
    Po wskazanym wyżej okresie, dane osobowe przechowywane będą przez czas, jaki właściwe przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    7. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Państwu następujące prawa:

    a) prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych;
    b) prawo do wycofania udzielonej zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. (zgodę można wycofać poprzez przesłanie oświadczenia na adres email: [email protected] );
    c) prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych - w przypadku gdy przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na podstawie tzw. prawnie uzasadnionego interesu;
    d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.

    8.Podanie danych w zakresie wskazanym w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) jest niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie danych dodatkowych (wykraczających poza wskazany wyżej zakres) jest dobrowolne.

    9. Klikając „Aplikuj” zgadzają się Państwo na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa).