Inżynier budowy - Specjalista ds. rozliczeń

P.H.U.B. Piotr PawlicaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Stalowa Wola, Jeżowe (pow. niżański)

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma P.H.U.B. Piotr Pawlica realizuje kompleksowe roboty drogowe (od etapu odhumusowania do układania masy bitumicznej) na projektach:

  • Budowa drogi S17 obwodnica Ryk,
  • Budowa drogi DK77 obwodnicy Stalowej Woli i Niska,
  • Budowa Autostrady A2 odc. Mińsk Mazowiecki-Dębe Wielkie,
  • Rozbudowa drogi DW685 odc. Zabłudów-Nowosady,
  • Budowa drogi S19 odc. Modliborzyce-Kraśnik,
  • Budowa drogi S7 odc. Tarczyn-Lesznowola,
  • Budowa drogi S19 odc. Nowosielec-Jeżowe.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie dokumentacji budowy,
  • bieżąca kontrola i raportowanie postępu wykonanych robót własnych/podwykonawców,
  • prowadzenie monitoringu kosztów budowy, rozliczeń materiałów, sprzętu, środków transportu oraz personelu, rozliczanie podwykonawców,
  • nadzór nad pomiarami geodezyjnymi oraz badaniami laboratoryjnymi,
  • przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej oraz dokumentacji powykonawczej.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie/wyższe techniczne, preferowany kierunek: budownictwo lub pokrewne (mile widziani absolwenci/studenci ostatnich lat),
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. rok,
  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Office, AutoCad, znajomość AutoCad Civil 3D będzie atutem,
  • dokładność, odpowiedzialność, terminowość,
  • dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Jako firma o ugruntowanej sytuacji ekonomicznej zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia oraz indywidualne podejście do każdego pracownika. Wysokość wynagrodzenia będzie zależna od kwalifikacji.

Zapewniamy świadczenia związane z delegacją (zakwaterowanie, dietę), zwrot kosztów dojazdu, obiad.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy