Inżynier budowy - Specjalista w dziale technicznym, Planista

Polbud-Pomorze Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca na stanowisku Inżynier budowy - Specjalista w dziale technicznym, Planista

Nasze wymagania

  • wymagane doświadczenie: 2 lata
  • praktyczna znajomość MS Excell, MS Word, MS Project, Norma, środowisko Cad
  • wskazane doświadczenie na budowach realizowanych w oparciu o żółty Fidic
  • samodzielność w wykonywaniu poleconych prac
  • pracowitość, uczciwość

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwa dopłata do zakwaterowania

Miejsce pracy

  • Wolin, zachodniopomorskie

Polbud-Pomorze Sp. z o.o.

Firma Polbud-Pomorze Sp. z o.o. została założona w 2000 roku. Osiągnięcie najwyższych standardów w geotechnice umożliwiło jej udział w największych budowach oraz realizację wielu interesujących projektów. Obecnie Polbud-Pomorze jest liderem w projektowaniu i wykonawstwie wzmocnień podłoża gruntowego w technologii mikrowybuchów oraz pionierem w stosowaniu technologii pipe roofing w Polsce. Polbud-Pomorze znajduje się w ścisłej czołówce firm stosujących technologię jet grouting i dynamiczną wymianę gruntu na rynku krajowym.

Inżynier budowy - Specjalista w dziale technicznym, Planista, Szczecin