Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy (specjalność konstrukcje budowlane)

PRZEM-BUD Sp. z o. o.

7 0009 000 brutto / mies.
  • Myszków

    Myszków, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pomoc przy opracowywaniu przedmiarów oraz wycen robót budowlanych, a także skompletowaniu dokumentacji odbiorowej,

  • współpraca z Kierownikiem Budowy w zakresie opracowania harmonogramu robót oraz prowadzeniu dokumentacji budowy,

  • pomoc w organizowaniu, prowadzeniu i nadzorowaniu prac budowlanych własnych brygad jak i firm podwykonawczych,

  • pomoc w sprawowaniu nadzoru nad przestrzeganiem przepisów BHP,

  • wsparcie Kierownika Budowy w bieżących uzgodnieniach w trakcie realizacji robót.

Podział czasu pracy
50%

praca w delegacji

50%

praca na miejscu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • dyspozycyjność, rzetelność,

  • znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP związanych z realizacją robót budowlanych

  • umiejętność pracy w zespole,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do wyjazdów na delegację (teren Polski).

  • umiejętność obsługi niwelatora

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i nabycia doświadczenia budowlanego

  • nabycie praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych

  • długoterminowe zatrudnienie i wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych kompetencji

  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy

  • w trakcie delegacji zapewniamy zakwaterowanie, transport i dietę za każdy dzień pobytu

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego w części finansowanego przez pracodawcę

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Informacje dodatkowe

  • Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ bądź kontakt telefoniczny 600 484 117, 32/3637526 (w godz. 7.00 do 15.00)

  • Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłej rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997ro ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r, nr 101, poz.926, ze zm.)”

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Oferujemy pracę w zależności od lokalizacji budowy tj. teren całej Polski

Przewiń do profilu firmy