Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

Budownictwo Witold Jaskólski

5 0007 000 brutto / mies.
  • Świdnica

    Świdnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

OPIS STANOWISKA:

Nadzór nad pracami firm podwykonawczych na placu budowy

Rozliczenia wykonanych robót (w tym obmiary)

Weryfikacja jakości i poprawności wykonanych prac

Nadzór nad "zmianami lokatorskimi"

Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby budowy

Uczestnictwo w procedurach odbiorowych

Nasze wymagania

WYMAGANIA:

Wykształcenie techniczne budowlane

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Biegła znajomość pakietu MS Office, Excel oraz programu AutoCad

Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Znajomość zagadnień budowlanych wykonawczych i projektowych

Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacji pracy własnej

Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

OFERUJEMY:

Interesującą i odpowiedzialną pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego

Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zakresu obowiązków

Bony świąteczne

Budowy w okolicach Świdnicy

O nas

„Zakład Budowlany Henryk Jaskólski ” to 32 lata tradycji i jakości dumnie kontynuowane pod nową nazwą „Budownictwo Witold Jaskólski ”.

„Firma Budowlana Jaskólscy” spółka ojca Henryka i syna Witolda powstała w 2019 roku, w której miejsce Henryka Jaskólskiego zajął wieloletni Partner i Współpracownik Krzysztof Markowski.

Obie firmy nieustannie prowadzą swoją działalność reprezentując dorobek życia i owoc pracy Henryka Jaskólskiego w oparciu o doświadczenie zdobyte w praktyce u boku Ojca i Przyjaciela.

www.jaskolscy.com