Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier budowy

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2018-12-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Generalny Wykonawca Inwestycji Budowlanych poszukuje pracowników na stanowisko:

    miejsce pracy: cały kraj

    Zadania:

    • Znajomość dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych w trakcie trwania projektu
    • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów obiegowych niezbędnych w trakcie realizacji robót budowlanych
    • Prowadzenie rozliczeń projektu
    • Raportowanie wyników projektu
    • Obsługa zamówień materiałowych
    • Kontakt i współpraca z inwestorami oraz firmami współpracującymi

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane, inżynierskie lub ostatni rok studiów
    • Obsługa komputera, pakietu MsOffice w szczególności Excel, AutoCad
    • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz bardzo dobrej organizacji pracy
    • Odpowiedzialność, zaangażowanie, dyspozycyjność
    • Prawo jazdy kat. B
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę
    • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i osiąganych wyników
    • Możliwość doskonalenia zawodowego i zdobywania nowych umiejętności
    • Pracę w delegacji, na terenie całego kraju
    Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy do udziału w rekrutacji.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w Aplikuj.
    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.